Knihomilové.cz - crowfunding kampaň

Knihomilové.cz

Jsme komunita milovníků knih a čtení. Tvoříme obsah, zachraňujeme knihy, pořádáme akce a pomáháme těm, kteří to potřebují.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pokud miluješ knihy, vnímáš jejich hodnotu a čteš kdykoli máš volnou chvíli, pak jsi Knihomil a my jsme tu právě pro tebe. | www.knihomilove.cz

 

Co děláme?

> Zachraňujeme staré knihy a pořáme dobročinné KnihoTrhy ve Zlíně, Olomouc, Přerově a příležitostně i jinde. Na akci dáváme prostor místním neziskovkám a z výtěžku pak podporujeme handicapované děti nebo zvířecí útulky. Pořádám jich několik do roka, celkově jsme jich uspořádali už více než 25 a rozdělili díky nim přes 150 000 Kč na dobrou věc.

> Podporujeme mladé české autory a dáváme jim prostor pro propagaci jejich tvorby. Připravujeme s nimi rozhovory, publikujeme recenze, pořádáme soutěže.

> Tvoříme knihomilský obsah nejen na web, ale i na Facebook, Instragram (a v budoucnu i YouTube). Denně pro vás chystáme recenze, soutěže, knihovtipy, hádanky a další poučný  zábavný obsah.

> Již několik let provozujeme knihovny Book2Go, jejichž prostřednictvím už našly nový domov tisíce starších knih. Navíc knihovny díky možnosti poslat DMS pomáhají neziskovým organizacím.

> Vymýšlíme zábavu pro knihomily jako je třeba Knižní schovka nebo Kniha na tripu. A nebo také chodíme ven a knihy rozdáváme, jako například v našem vánočním videu nahoře :)

 

A v hlavě máme spoustu dalších nápadů a plánů. Právě vy nám můžete pomáhat je realizovat a stát se naším patronem. Nemusíte přispívat moc, jen tolik, kolik si můžete dovolit a na kolik si ceníte naše úsilí - i moře je tvořené spoustou malých kapek. 

 

Web: www.knihomilove.cz

Facebook: Knihomilové

Instagram: @knihomilove.cz

Co si o tomto projektu myslíte?