Jankost Podcast - crowfunding kampaň

Jankost Podcast

Krátké podcasty, třeba do tramvaje nebo do MHDčka. Od velkého třesku přes vesmír, rozhovory na různá temáta až po studie např. o psychedelikách.

Ostatní
Jankost Podcast

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Co to tady tvoříš a proč?

Podcasty, co jiného. S myšlenkou začít naharávat podcasty jsem přišel už minulý rok, jenže kvůli škole a jiným koníčkům na to nebyl čas. "Naštěstí" přišel koronavirus a školy se uzavřely, což mi poskytlo možnost začít tvořit. Zároveň mě baví  mluvit a projevovat se na veřejnosti a mám v hlavě spoustu lidí, se kterými chci udělat rozhovor + spousty nápadů.

Aneb jak říká můj táta: Jsi mladý a neklidný.

A o čem prosím tě?

Co tě jen napadne. Fantazii se meze nekladou. V budoucnu bych se chtěl nejvíce zaměřit na krátké rozhovory do MHDčka. Ptát se budu na běžné otázky až po netradiční, např. Máš raději A4 nebo A5 papír?

S kým?

Třeba s tebou. Ale především s lidmi kteří mi přijdou zajímavý. Od triatlonistů přes fyziky až po spisovatele. Záleží jen na tom, kdo bude chtít přijít.

Na koho se mám těšit?

V nejbližší době vyjde rozhovor s Eliškou Jansovou, herečkou libereckého divadla F.X. Šaldy které hrála např. v filmech Písař a Princezna nebo Svatojánský věneček. 

A do měsíce pak podcast s Miloslavem Nevrlým, známým především jako autor knih Jizerské hory či Karpatské hry.

Takže jenom rozhovory?

Nene, krom rozhovorů taky různé studie, zajímavé myšlenky, krátké povídky (takže něco jako 10 minutová audiokniha) a další.

Můžu tě někde najít na internetu?

Určitě :)

Spotify - https://bit.ly/SpotifyJankost

Apple- https://bit.ly/AppleJankost

Google Podcast - https://bit.ly/GoogleJankost

Anchor - https://bit.ly/AnchorJankost

 

a kontakt:

instagram - jankost_podcast

facebook - https://bit.ly/JankostFacebook

email - janekpodcast/at/gmail.com

Co si o tomto projektu myslíte?