Jak cvičí psa výcvikář - YouTube blog - crowfunding kampaň

Podpořit - Jak cvičí psa výcvikář - YouTube blog

Reprezentant ve sportovní kynologii a trénér psů natáčí videa, jak cvičí svého psa od štěňátka až po přípravu na závody.

Film & Video

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu. Výměnou za to obdržíte certifikát dárce.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Odměny (Rewards)

100 Kč měsíčně Je to SUPER! Chceme pomoci!

100 Kč je velká pomoc, které si moc vážíme!
Proto na nikoho z Vás nezapomeneme a po dobu, kdy nás budete takto podporovat, najdete na konci každého videa své jméno mezi těmi, co se rozhodli nás podpořit. Drobnost, která Vás snad potěšší, když video dokoukáte do konce. Děkujeme!

Počet odměn není omezen

Periodická

Podpořit projekt

Podporuje 1 Patron

250 Kč měsíčně Chceme znát PODROBNOSTI!

250 Kč už nám pomůže opravdu hodně a proto bychom Vám chtěli nabídnout něco hmatatelného na oplátku.
K poděkování na konci videa bychom Vám zaslali také odkaz na google sheet dokument, kde si vedeme podrobný zápis o jednotlivých tréninzích, které proběhly, a plánujeme zde, jak by měl trénink vypadat dál, aby byl skutečně efektivní. Budete tak vědět všechny podrobnosti o tom, jak s Kerbem trénujeme (frekvenci výcviků, obsah tréninků, hodnocení progresu, zápisy z kondiční přípravy, obran a stop a také hlavně trénikový plán, podle kterého jedeme, aby se naše sny proměnily ve skutečnost).

Počet odměn není omezen

Periodická

Podpořit projekt

Podporuje 1 Patron

450 Kč měsíčně BOMBA! Chceme VIDĚT VŠECHNO!

450 Kč je fakt OBROVSKÁ POMOC!
Proto bychom Vám chtěli nabídnout něco EXTRA na oplátku. K poděkování na konci videí a tréninkovému plánu dostanete také odkaz na každé video z OBRAN! Obrany jsou tou divácky nejzajímavější částí sportovní kynologie a i nás baví úplně nejvíc ze všeho! Pro Kerba, stejně jako pro každého pořádného pracanta, jsou obrany prostě nejvíc! Není asi nic, co by ten pes miloval více než rukáv a adrenalin, když může bojovat s figurantem. Chtěli bychom Vám proto do budoucna zprostředkovat i videa z tréninků obran! A věříme, že tohle bude zábava! :-)

Počet odměn není omezen

Periodická

Podpořit projekt

Podporuje 0 Patronů