high-voltage.cz - crowfunding kampaň

Podpořit - high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Hry & Apps

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu. Výměnou za to obdržíte certifikát dárce.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Odměny (Rewards)

50 Kč měsíčně Gumák

48kB, tak přesně tímhle množstvím paměti se chlubil i legendární gumák, tedy ZX Spectrum. Základní model s 16kB pomiňme, stejně na těch 48kB nakonec každý povýšil ;)

Gumákům za každých 12 měsíců podpory nabídnu coby odměnu konkrétní (retro)herní titul ve formě GOG kódu.

Počet odměn není omezen

Periodická

Podpořit projekt

Podporuje 1 Patron

64 Kč měsíčně Komodór

Je fascinující vidět, co všechno je možné s pouhými 64kB operační paměti, pohleďte na Commodore 64 (a samozřejmě myriády dalších osmibitů).

Takový Komodór už si může dovolit hodně, např. si za každých 12 měsíců podpory sám suverénně vybrat odměnu ve formě hry z nabídnutého seznamu.

Počet odměn není omezen

Periodická

Podpořit projekt

Podporují 4 Patroni

128 Kč měsíčně eXTerminátor

Když v roce 1983 vtrhlo na trh IBM 5160 (tedy PC XT), dali mu inženýři do vínku 128kB RAM. Jaký to skromný základ, a přec v důsledku stačil k exterminování téměř veškeré konkurence.

Za každých 12 měsíců podpory mohou Exterminátoři exterminovat dvě hry z nabídnutého seznamu, a k tomu jim do poštovní schránky (té skutečné, snail mail) přistane nějaká drobnost, jako odznáček, pohlednice, pivní tácek, a to s retroherním motivem mé výroby. A to se skutečně vyplatí. Ehm... :)

Počet odměn není omezen

Periodická

Podpořit projekt

Podporuje 9 Patronů