FSFilm: Provoz hvězdné lodi - crowfunding kampaň

Podpořit - FSFilm: Provoz hvězdné lodi

Vesmírná produkce českých rozměrů! Natáčíme sci-fi fanfilmy a provozujeme "vesmírnou loď". Hledáme do týmu Patrony co si také chtějí splnit sen!

Film & Video

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu. Výměnou za to obdržíte certifikát dárce.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Odměny (Rewards)

64 Kč měsíčně Praporčík

Pravidelná podpora nám pomáhá. Rádi vám za ní veřejně poděkujeme na sociálních sítích a budete jako první dostávat informace o tom, co se chystá.

Počet odměn není omezen

Periodická

Podpořit projekt

Podporuje 1 Patron

128 Kč měsíčně Poručík

Coby poručík dostanete navíc přístup k fotkám, které běžně nezveřejňujeme a pošleme vám soukromý link ke zhlédnutí premiérového dílu ve stejný čas, jako bude premiéra v kině.

Počet odměn není omezen

Periodická

Podpořit projekt

Podporují 2 Patroni

256 Kč měsíčně Komandér

Komandér si kromě všech výše psaných výhod vyslouží poděkování v titulcích každého našeho filmu v daném roce a jednou za tři měsíce vám pošleme exkluzivní a proslulý Ganymedský zpravodaj.

Počet odměn není omezen

Periodická

Podpořit projekt

Podporují 4 Patroni

512 Kč měsíčně Kapitán

Děkujeme za pomoc. Jako kapitán se navíc můžete trvale zapsat do fiktivního světa "Jistě, kapitáne!" Pod vámi zvoleným jménem/nickem, po konzultaci s režisérem, vytvoříme historickou osobnost, či pojmenujeme loď nebo základnu podle vaší volby. Navíc dostanete všechny odměny jako komandér.

Počet dostupných odměn: 3/4

Periodická

Podpořit projekt

Podporuje 1 Patron

1 024 Kč měsíčně Kontradmirál

Děkujeme za výraznou pomoc, opravdu si jí vážíme. Jako odměnu pro vás zorganizujeme luxusní focení, včetně běžného nalíčení, kde si zahrajete na kapitána vlastní lodi nebo admirála. Možno i s vaší vlastní posádkou. Pozveme Vás na každou akci, i neveřejnou, kterou budeme pořádat. Navíc dostanete všechny odměny jako komandér.

Počet dostupných odměn: 4/4

Periodická

Podpořit projekt

Podporuje 0 Patronů

2 048 Kč měsíčně Admirál

Chcete nás podpořit ještě víc? Milujete naši tvorbu a chcete se pod ní také podepsat? Staňte se koproducentem. Uvedeme Vás jako koproducenta i na imdb.com a nastartujete tak svou producentskou kariéru. Nasdílíme s vámi i naše filmařské know-how. Navíc dostanete všechny odměny jako komandér.

Počet dostupných odměn: 1/4

Periodická

Podpořit projekt

Podporují 2 Patroni

4 096 Kč Hvězdička

Za odměnu po vás pod zvoleným jménem/nickem, po konzultaci s režisérem, pojmenujeme loď nebo základnu nebo vytvoříme historickou osobnost a vy se tak nesmazatelně zapíšete do světa "Jistě, kapitáne!"

Počet dostupných odměn: 1/2

Jednorázová (již není k dispozici)

Nelze podpořit

Podporuje 0 Patronů

8 192 Kč Celebrita

Chcete nás výrazně jednorázově podpořit? Za odměnu se stanete viditelnou součástí vznikajících filmů. Nemluvená menší role, v případě dlouhodobého osvědčení i mluvená. Samozřejmě poslední slovo má rejža.

Počet dostupných odměn: 2/2

Jednorázová (již není k dispozici)

Nelze podpořit

Podporuje 0 Patronů

24 576 Kč Vizionář

Chcete nás výrazně podpořit a současně máte vlastní sen o fanfilmu, který byste chtěli přetavit ve skutečnost? Jako odměnu jsme ochotni vám na jeden či dva víkendy půjčit celé naše kulisy, poradit, zaškolit a vůbec podat pomocnou ruku při filmové tvorbě. Tvorba samozřejmě musí splňovat nezbytné "guidelines".

Počet dostupných odměn: 1/1

Jednorázová (již není k dispozici)

Nelze podpořit

Podporuje 0 Patronů