Startovač - financování projektů

Cui bono - crowfunding kampaň

Novinky - Cui bono

Čelíme radikalizaci internetu. Přidejte se k nám! Tvoříme spolu s Vámi jednoduché postupy proti nebezpečným schématům.

Ostatní
Přinášíme dvě nové série - Volební speciál, jehož cílem je s Vaší pomocí monitorovat předvolební manipulace u nás a na Slovensku a osvojit si postupy, jak se jim vyhnout/bránit - a DUŠE ONLINE, která se na online džungli podívá pohledem odborníků - začneme profíkem v oboru péče o duši. Volební speciál a DUŠE ONLINE Obrázek

Přinášíme dvě nové série - Volební speciál, jehož cílem je s Vaší pomocí monitorovat předvolební manipulace u nás a na Slovensku a osvojit si postupy, jak se jim vyhnout/bránit - a DUŠE ONLINE, která se na online džungli podívá pohledem odborníků péče o duši.

Volební speciál už svou cestu odstartoval, prosíme všechny naše čtenáře o podněty, považujeme toto téma za nesmírně důležité a bez Vaší pomoci se neobejdeme!

DUŠE ONLINE je jeden z pilířů našeho projektu. Je to začátek cesty k propojování oborů a odborníků, jichž se týká téma online prostoru, jeho vývoje, využití, bezpečnosti i svobody. Sérii zahájíme již 1.3. rozhovorem s psychologem a psychoanalytikem Janem Šiklem

Podpořte nás, abychom Vám mohli přinášet kvalitnější a širší spekturm informací a více rozhovorů, přednášek a živých akcí! Děkujeme Vám!

S podněty se v tomhle týdnu roztrhl pytel. Když už klikáte, klikejte s rozvahou Obrázek

Tenhle týden je podnětů dost a dost. Upozorňujeme, že to, co nám nabízí hlavní stránka FB nebo náš messenger, není ani prověřené, ani bezpečné. Prověřit to musíme sami a podle toho bychom se měli rozhodnout, jestli nám to stojí za to a klikneme, popřípadě pošleme dál, nebo to shledáme nebezpečným a neklikneme. Více v našem nedělníku zde.

Moc děkujeme všem, kteří se s námi podělili o své nálezy ze sociálních sítí a těšíme se na další!

Ne nadarmo myslel Jára Cimrman na herce své kočovné společnosti zvláštní pasáží "Berte si, co hrdlo ráčí!" a "Já bych si s dovolením vzal...". S ohledem na naše věčně hladové a nehorázně vytížené figuranty jsme přidali novou odměnu. Na polívku našim figurantům Obrázek

Naši nadšení herci jsou do té míry nadšení, že zadarmo točí video a dávají k dispozici fotky, jsou ochotni nacvičit ve volném čase několik scének pro náš workshop, ale po pravdě řečeno jsou na tom tak, že většina z nich studuje herectví nebo příbuzné obory, k tomu chodí do práce aby utáhli bydlení v Praze a mohli tedy do školy, a k tomu všemu ještě zkoušejí jeden až dva divadelní projekty, ze kterých nemají zhola nic. Abychom jim za práci pro (Cui) bono mohli přidat symbolicky aspoň "na polívku", zveme Vás formou volné vstupenky pro dvě osoby na jeden s herci improvizovaný workshop.