Startovač - financování projektů

Ateisté ČR - webový portál - crowfunding kampaň

Novinky - Ateisté ČR - webový portál

Vybudujme ze současných webových stránek Ateisté ČR skutečný ateistický informační a diskusní portál.

Ostatní
Dostali jsme mnoho dotazů, jestli bude možné tričko pořídit i jinak. Trochu jsme váhali, ale nakonec svolili.

Důvodů jsme měli dost. Především však ten, že s tričkem bylo dost práce a při malém počtu potisků by vycházely nesmyslně draho.

Nepřipadalo nám však úplně fér, že u některých odměn je tričko dráž než je cena jednorázové doměny, tak snižujeme i všem přispívajícím kumulativní cenu na 1000 kč.

Museli jsme to ale pořešit trochu šalamounsky, protože Patron automaticky počítá s pravidelnými příspěvky.

Pokud chcete pouze jednorázovou odměnu, stačí jednou zaplatit a pak si pravidelné přispívání odhlásit v "Moje odměny" (roletka pod zelenou šipkou vpravo nahoře).

Trička budeme rozesílat tak, aby přišly do konce června.

Trička budou!

Určitě máte spočítáno, jestli si za svou podporu už zasloužíte tričko. Tak máme pro vás dobrou zprávu. Trička budou! Obrázek

Pravda měli bychom také přiznat, že od vás ještě něco potřebujeme. Nemůžeme totiž tušit, jakou máte právě velikost. Takže prosím napište na petr@osacr.cz zda chcete tričko pánské nebo dámské a zda jste S, L nebo XXXL. Také se prosím připomeňte, pokud vám nedorazila placka s Áčkem - posílali jsme je obyčejnou poštou.sumer velky.jpg

Čekání na hosta

Již za týden se opět sejdeme v malém salonku restaurace Na Břežance. Tentokrát máme pro všechny ale nachystanou jednu otázku: Čekání na hosta Obrázek

Koho byste chtěli vidět na vlastní oči a slyšet na vlastní uši? Ano, máme možnost pozvat k nám zase nějakého zahraničního řečníka. Rádi bychom si ale dopředu zjistili, koho byste potkali nejraději.
Samozřejmě berte v úvahu, že nejvytíženější řečníci mají kalendář plný dlouho dopředu a zámořští přednášející jsou pro nás mnohem dražší, než ti Evropští.

Snad vás také potěší zpráva, že už vybraný výtvarník tvoří motiv pro letošní ateistické tričko.

A nezapomeňte: stránka květnové schůzky ateistů.