Startovač - financování projektů

Ateisté ČR - webový portál - crowfunding kampaň

Novinky - Ateisté ČR - webový portál

Vybudujme ze současných webových stránek Ateisté ČR skutečný ateistický informační a diskusní portál.

Ostatní
Tak se nám přehoupnul rok na 2018 a na pořadu je další setkání. Procvičme se v argumentaci 2 Obrázek

I v tomto roce se sejdeme od 17 hodin v salonku restaurace Na Břežance Lublaňská 49, 12000 Královské Vinohrady, Hlavní Město Praha. Tentokrát je přislíbený příspěvek o pastafariánství a opět si zahrajeme s argumenty věřících.

Odkaz na událost

Kousek od první mety

Je na čase vám trochu ukázat, proč ty peníze vlastně potřebujeme. Kousek od první mety Obrázek

 Nějak takto vypadá podle kreacionistů evoluce.

Náš problém je, že se dovedeme zasmát naivitě podobných "argumentů", ale zároveň si nedokážeme představit jejich nebezpečnost.

Na našich stránkách najdete obecný článek o tom, co kreacionismus skutečně představuje Kreacionismus je náboženský extremismus, ale proč? Schválně si jej zkuste otevřít a podívat se do kolika oborů zasahuje taková snaha upravit vědu podle náboženství.

Asi pochopíte, že potřebujeme také reakce skutečných odborníků-specialistů ve svém oboru, protože nikdo z nás nedokáže být Dawkinsem, Saganem, Hawkingem a Feymnannem v jedné osobě.

No a pak máme historii, úvahy, vlastní zkušenosti, filosofii, statistiku, demografii, průzkum veřejného mínění...

Pokud zároveň chceme v budoucnu dávat alespoň nějaký obrázek o stavu světa, potřebujeme jej sledovat. To je dlouhá a poměrně náročná práce, která rozhodně není pro jednoho člověka.

Mohli bychom toho dělat opravdu hodně a stále by to nebylo dost.

První meta nás přibližuje ke zdvojnásobení počtu článků a doufáme že také ke zvýšení počtu témat. To už by stálo za to ne?

Zázraky Festivusu!

Tak nám raketově narostla procenta a na titulní straně kampaně se objevil nový obrázek. Uhádnete proč? Zázraky Festivusu! Obrázek

Odpověď na první otázku je celkem snadná - Startovač pro kampaně Patron nastavil počítání procent k první cílové částce namísto ke třetí, jak bylo počítadlo nastaveno původně.

Díky tomu můžete vidět, že nám chybí už jen něco málo pod 1300kč k dosažení 100%.

Uhodnout vysvětlení druhé záhady je mnohem náročnější. Vlastně myslím, že nám to nebudete věřit, ale Facebook rozeznal na úvodním obrázku nahou postavu (a proto nám zamítl reklamu). Nipple detector tentokrát pravděpodobně nastavoval sám Abú Bakr al-Bagdádí, protože tohle je snad jediný důvod, který nikoho z nás nenapadl.

nemaji prava.jpg

 Netrpělivě očekáváme, jakými zázraky nás Festivus ještě oblaží.