Ateisté ČR - webový portál - crowfunding kampaň

Novinky - Ateisté ČR - webový portál

Vybudujme ze současných webových stránek Ateisté ČR skutečný ateistický informační a diskusní portál.

Ostatní
Poslední schůzka před létem by nám vyšla na stejné datum jako otevřená akce Skeptické pivo, což je problém, protože mnoho z nás je v obou organizacích jak v Ateistech ČR , tak v Sisyfovi. Pokud se vám to ale nežinýruje, proč neudělat společný sraz? Pojďte na pivko se skeptiky Obrázek

Pozvání od skeptiků:

Milí skeptici a příznivci.
Rádi bychom vyzkoušeli skeptické pivo v trošku novém pozměněném hávu.
Po vzoru setkání Ateistů ČR bychom chtěli vyzkoušet argumentační hru. Podrobněji vysvětlíme na místě, ale princip je jednoduchý. Na kartičkách jsou z jedné strany napsány nejčastější argumenty konspiračních teoretiků, šarlatánů, ezoteriků... a jejich příznivců. A úkolem je na ně pokud možno co nejlépe reagovat.
Kartiček už máme asi 40, nicméně pokud by Vás napadaly nějaké Vaše oblíbené argumenty, které od alternativců a konspirátorů často padají v diskuzích, neváhejte nám je napsat (nejlépe do soukromé zprávy). I pokud se budou shodovat s těmi co už máme, může nám to například pomoci vylepšit formulaci.Co se týče Vašich tipů na argumenty tak prosím berte v úvahu, že se musí tvrzení vejít na poměrně malou kartičku. Takže ideální jsou stručná tvrzení typu "Evoluce je jen teorie" nebo otázky typu "Odkud berou ateisté morálku?".
No a nakonec samozřejmě pokec...

Tedy nezapomeňte 20. června v 18:00 v restauraci Dno pytle Vinohradská 1485/63, 120 00 Praha!

Dostali jsme mnoho dotazů, jestli bude možné tričko pořídit i jinak. Trochu jsme váhali, ale nakonec svolili.

Důvodů jsme měli dost. Především však ten, že s tričkem bylo dost práce a při malém počtu potisků by vycházely nesmyslně draho.

Nepřipadalo nám však úplně fér, že u některých odměn je tričko dráž než je cena jednorázové doměny, tak snižujeme i všem přispívajícím kumulativní cenu na 1000 kč.

Museli jsme to ale pořešit trochu šalamounsky, protože Patron automaticky počítá s pravidelnými příspěvky.

Pokud chcete pouze jednorázovou odměnu, stačí jednou zaplatit a pak si pravidelné přispívání odhlásit v "Moje odměny" (roletka pod zelenou šipkou vpravo nahoře).

Trička budeme rozesílat tak, aby přišly do konce června.

Trička budou!

Určitě máte spočítáno, jestli si za svou podporu už zasloužíte tričko. Tak máme pro vás dobrou zprávu. Trička budou! Obrázek

Pravda měli bychom také přiznat, že od vás ještě něco potřebujeme. Nemůžeme totiž tušit, jakou máte právě velikost. Takže prosím napište na petr@osacr.cz zda chcete tričko pánské nebo dámské a zda jste S, L nebo XXXL. Také se prosím připomeňte, pokud vám nedorazila placka s Áčkem - posílali jsme je obyčejnou poštou.sumer velky.jpg