3D TISK ŽIVĚ S YOUNGOKAMUROU - crowfunding kampaň

3D TISK ŽIVĚ S YOUNGOKAMUROU

Jediný živý stream svého druhu v Česku a na Slovensku zabývající se 3D tiskem. Pomozte mi abych mohl živit tím co baví mne i mé diváky.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Zdravím všechny !!

Vysílám každý den a najdete mě zpravidla od 18:00 na platformě twitch.tv pod nickem YoungOkamura. NE nemám nic společného s Tomiem ale vysloužil jsem si tuhle přezdívku protože prý tak vypadám takže musíte posoudit sami :) 

Na svých streamech dělám různé projekty na 3D tiskárně od tisku až po kompletní postprocesing. 

Tisknu na Prusa MK3S PLUS a nově jsem si pořídil SLA tiskárnu Phrozen Sonic Mini 4k

K tisku použivám materiály jako PLA, PLA+, PETG ale i TPU a WOOD, různé druhy RESINU a na malování převážně techniku AirBrush.

Vzhledem, že tisk trvá někdy i několik desítek hodin takže si dlouhou chvílí zpříjemňujeme hraním zajímavých her na PS4.

Jelikož se jedná o jediný podobný stream na československém twitchi, dovolím si říct, možnosti jsou opravdu velké. Stále se snažím stream posouvat kvalitou i obsahem. Díky vám budu moci streamů věnovat více času a dělat ještě zajímavější věci a projekty než doposud.

 

 

Jak můžete vidět na videu tak tisknu modely převážně s herní nebo filmovou tématikou, jako zrova tady robot BD-1 ze hry StarWars Jedi: Fallen Order. Samotný tisk bez postrocesingu trval okolo 200 hodin a následný finish včetně barvení okolo 30 hodin čitého času.

Na tomto videu vyrábím Puzzlebox pro youtubera HouseBoxe, Puzzle i jeho video sklidili veliký úspěch.

Pro více videjí navštivnte můj YouTube

Všem děkuji a vidíme se živě :)

 

Co si o tomto projektu myslíte?