Publikujte přes Kulaté okénko a podpořte Zónu!
1. 11. 2020

Publikujte přes Kulaté okénko a podpořte Zónu!

Píšete? Fotíte? Malujete? Kdyby se vám líbilo na Saturninově obývací lodi, můžete zkusit publikovat skrz Kulaté okénko. A ještě tím podpoříte vznik knížky. Můžete tuto možnost zprostředkovat také jako dárek...

Podporujte tvorbu, darujte tvořivě!

Ukažte svou tvorbu v novém světle, v novém kontextu, z nového úhlu. Udělejte radost sobě nebo spřízněné tvořivé duši - a pomozte zároveň na svět dalším tvůrčím počinům!

Hodně tvorby najednou? O to právě běží!

Píšete? Fotíte? Malujete? Kdyby se Vám líbilo na Saturninově obývací lodi, můžete zkusit publikovat skrz Kulaté okénko. Na práci autorů, kteří už naše Okénko využili, se můžete podívat TADY a nejnověji i TADY

Pro autory začínající, (dosud) nerenomované, nebo pro autory, jimž z jakéhokoli jiného důvodu vyhovuje publikovat svou práci na stránkách Saturninovy obývací lodi, otevíráme 

KULATÉ OKÉNKO.

 

Publikovat v Kulatém okénku je možno ve čtyřech kategoriích:

Výtvarné dílo

Fotografie

Poezie

Krátká próza

Literární díla zatím zvládneme v češtině, ruštině, slovenštině a angličtině.

Kdybychom rozšiřovali, dozvíte se to.

 

Podmínky pro zveřejnění:

Svou práci zašlete na saturninovaobyvacilod@gmail.com. Když ji schválíme k publikaci, dáme vám to vědět. Odpustíte si jedno kafe se sodovkou nebo pivo nebo tak něco a zakoupíte v našem projektu odměnu s názvem "Kulaté okénko - plavčík" za 50 Kč. Tím jednak doložíte ochotu pro své dílo něco udělat, a zadruhé nám symbolicky uhradíte náklady. Vaše práce nemilosrdně podléhá naší editaci. Vyhrazujeme si také právo práci odmítnout bez vysvětlování a hádek, pokud půjde někudy proti našemu přesvědčení.

Mimořádně nabízíme i možnost Vaši poezii nebo krátkou prózu herecky zpracovat a natočit video, ukázky najdete na našem youtube kanálu. V tom případě nám napište a zvolte odměnu "Videopoezie" (Za 900 Kč).

Chcet-li venovat prostor v kulatém okénku jako dárek, můžete darovat měsíční, čtvrtletní, půlroční nebo roční permanentku. Jako výjimečný dárek ve prospěch vydání Apollinairova Pásma/Zóny v novém překladu můžete věnovat i možnost hereckého zpracování vaší poezie nebo krátké prózy a natočení videa. V tom případě nám na mail saturninovaobyvacilod@gmail.com napište, který z výše uvedených dárkových poukazů by Vás zajímal, my se Vám ozveme a domluvíme se.

Pro začátek jsme schopni bez permanentky zveřejnit od jednoho autora v jedné kategorii jeden příspěvek týdně.

 

Jak můžete podpořit Kulaté okénko:

Pokud chcete sami publikovat, odeslali jste nám svou práci a máte od nás mail, že ji zveřejníme, vyberte si v našem projektu na Startovači odměnu "Kulaté okénko - plavčík" za 50 Kč. Vaši práci poté zveřejníme jak to nejrychleji zvládneme.

Pokud chcete jednorázově podpořit tenhle nápad, vydání knihy a Kulaté okénko, vyberte si odměnu s názvem "Kulaté okénko - důstojník" za 100 Kč.

Chcete-li se stát mecenášem projektu, zvolte odměnu "Kulaté okénko - Admirál" za 1000 Kč.

Měsíční, čtvrtletní, půlroční a roční možnost publikovat v Kulatém okénku se skrývají pod odměnami "Dárkové okénko - měsíční"za 200 Kč, "Dárkové okénko - čtvrtletní" za 400 Kč, "Dárkové okénko - půlroční" za 700 Kč a "Dárkové okénko - roční" za 1000 Kč.

Video s hereckým zpracováním Vaší tvorby (jedná se o jednu až tři básně dle délky nebo jednu krátkou prózu) najdete v odměnách projektu pod názvem "Videopoezie" za 900 Kč.

Moc se těšíme. Bude nám opravdu ctí, když naše Kulaté okénko využijete.