14.2. - MÁME SPLNĚNO, ALE JEDEME DÁL!
14. 2. 2015

14.2. - MÁME SPLNĚNO, ALE JEDEME DÁL!

Fakt hodně krutě dobrá skvělá báječná novinka!

Milí Startéři i náhodní kolemjdoucí,

dnes máme 14.2., což je pro nás důvod k oslavě. Slavíme totiž dosažení cílové částky třiceti tisíc korun českých!

Díky vám se potřebná suma sešla během pouhých pěti dní a my nestačily zírat, co se to děje. Vaše podpora byla neuvěřitelná a teď už tedy víme, že cédéčko natočíme, vydáme a pošleme ho do všech světových stran, primárně však do vašich poštovních schránek. Ale pozor – zbývá nám ještě DVACET ČTYŘI DNÍ. To je dostatek času na to, abychom se pokusily o bonusový level, protože jak už jsme byly pravily, rády bychom natočily taky videoklip k jednomu ze songů z alba Dirty And Dangerous. Nebo i k několika songům z alba Dirty And Dangerous. Což se nám může podařit, pokud i další z vás mají náladu nás podpořit!

Právě proto přidáváme další odměnu: za 2000 Kč si můžete pořídit CD Dirty And Dangerous, vstup na křest, tričko a pozor – účast na natáčení videoklipu. Strávíte s námi celý den ‚na place‘ a budete nás moci sledovat během tvůrčího procesu. Zkrátka, budete U TOHO :)

Všechny další odměny zůstávají v nezměněné podobě a nezbývá než dodat jedno velké DÍKY vám všem, kteří jste zatím přispěli, i těm z vás, kteří se na to teprve chystáte!
Jste nejlepší.

× Niky × Katie × Terka × Kajda ×
The Agony