Paroubek na FNUK!
28. 11. 2013

Paroubek na FNUK!

Vyslechli jsme žalozpěv zapomenutého politika a hodili mu lano. Otázkou je, jestli záchranné nebo šibeniční...

Vážení potenciální studenti!

Od startu našeho projektu uteklo již deset dní a je evidentní, že prvotní vlna zájmu opadla. Případně je tady ještě spousta z vás, kteří v duchu naší fakulty podporu FNUK oddalují, jak je to jen možné – vždyť je spousta času! A mají pravdu, zatím máme za sebou pouze první třetinu třicetidenního maratonu. I přesto jsme se odhodlali učinit jisté motivační kroky, díky kterým nebudete chtít s přihláškou ke studiu dále otálet.

Jiří Paroubek sice nenavštěvoval naší instituci, nicméně jeho počínání na politické scéně by mohlo být pro studenty Fakulty nicnedělání přínosem. Když se během minulého týdne prohnala médii informace, že pan Paroubek stále čeká, až mu někdo nabídne vysokoškolské angažmá, kde by se mohl o své bohaté zkušenostmi dělit se studenty, museli jsme konat. Taková příležitost se objeví jednou za 75 let, stejně jako Halleyova kometa.

Ing. Paroubek přitom na politickém nebi zářil déle a intenzivněji, jeho trajektorie se však zemskému povrchu nevyhnula a nakonec tvrdě narazil. Jménem FNUK jsme se tedy chopili příležitosti a zaslali mu dopis se žádostí, zda-li by nechtěl na naší škole uspořádat v letním semestru sérii přednášek. Jeho odpověď očekáváme každým dnem!

S pozdravem
Nestudijní oddělení FNUK
nestudijní@fnuk.cz

paroubek.jpg

Fotka odeslaného dopisu prohnaná Instagramem, ať je víc hip!