Startovač na sociálních sítích
17. 4. 2013

Startovač na sociálních sítích

Stručné info o tom jak si zatím vedeme.

Asi není třeba se dlouze rozepisovat. Tohle je hlavně o číslech, takže vzhůru do toho.

Počáteční stav jedna velká tlustá NULA. Stav k 17.4.2013 tj. tři týdny po spuštění Startovače.

YOUTUBE - 1131 subscriberů

Celkový počet přehrání videí - cca 30 000

Projekt Marka Dobeše Vidět a Zemřít - 2 738 (Navíc Marek v průběhu kampaně své video jemně updatoval. Nové video už je embedované z jeho youtube stránek a sem se tedy nepočítá)
Projekt kapely A Banquet - 1 706
Projekt Brány Skeldalu-1 769 (Jindra má ve svým kanále dalších cca 3000)
Projekt kapely Krumpáče - 880

Plus jsou tam samozřejmě ty naše kraviny (wtf video projekty).

Po třech týdnech je to poměrně velmi dobré skóre. Tolik subscriberů nemají ani některé známé hudební kapely (o společnostech nemluvě), které mají youtube kanál už několik let.  Projekty mají slušný počet zhlédnutí. Brány Skeldalu daly spontálně vzniknout dalším videím vyjadřující podporu. Např. zde je jedno kluků ze slovenského GameBoxu http://www.youtube.com/watch?v=hhZatfe9KVs

VERDIKT - zatím spokojenost. Vytvořili jsme dobré podhoubí pro videa k projektům. Sami nějaké nové video brzy přihodíme.

FACEBOOK

Likes - 427

Talking about - 171 (teď jsme trochu spadli, ale dlouho jsme tohle číslo drželi na slušných 3/4 celkových like. Jasně, že to se příliš dlouho dělat nedá)

Post s největším počet like - Update k Projektu Brány Skeldalu (15+2shares)

Projekt s největším počtem"To si mi líbí" - Brány Skeldalu (657) 

VERDIKT - Doby, kdy lidé na FB bezhlavě "likeovali" téměř cokoliv, jsou už (bohudík) pryč. Vidíme to tak na horší dvojku. Zkusíme nějak vylepšit. Nicméně velrybářské akce, které s oblibou provádí ČSSD nebo ODS na severu Čech, od nás nečekejte. Na rozdíl od nich jsou nám mrtvý duše k prdu.

 

G+

33+

VERDIKT: S G+ se zatím jen tak lehce oťukáváme a vyčkáváme, kdo zaútočí první. Je to tak trochu jako v zápase sumo. Oba zápasnící zatím pouze solí dohyo, koukají si zle do očí a pak hrdě odcházejí k sobě do "rohu", aby nabrali další hrst soli, posolili dohyo a vše se v nezměněném pořadí opět opakovalo. Zatim za 4. Je co zlepšovat. Doufáme, že za pár měsíců bude tohle číslo několikanásobně vyší. Byla by ostuda, kdyby tomu tak nebylo.

 

Twitter

32 followers

VERDIKT: Jedeme pomalu, ale jistě.  Podobné jako u G+. Pokud za pár měsícu nebude tohle číslo o dost větší, tak jsme totální loosers.