Díky vám máme 100 %: Všechno navíc zdvojnásobíme a posíláme dál!
11. 8. 2020

Díky vám máme 100 %: Všechno navíc zdvojnásobíme a posíláme dál!

Kniha bude. Startéři na její vydání přispěli celou požadovanou částku už v půlce kampaně. Takže jedeme dál! Peníze vybrané navíc pomohou studovat někomu z malé inovativní firmy nebo neziskovky. Vyberte si svou odměnu a pomáhejte s námi!

Ještě jsme se nedostali ani do poloviny kampaně, a už jste nám poslali víc, než jsme žádali. Děkujeme všem Startérům a podporovatelům, jsme v šoku. Ale zase ne takovém, abychom se nerozhodli nasměrovat tu krásnou energii dál.

Každou korunu, již vybereme nad 100 % požadované částky, zdvojnásobíme a celá částka pomůže studovat někomu z malé inovativní firmy, nebo neziskovky, které to finanční možnosti nedovolují.

Knihu Rozhodování a tvořivost – sourozenci v managementu jako první četla pětice našich studentů a absolventů. Požádali jsme je, aby po ukončení kampaně na Startovači vybrali nejlepší způsob, jak a komu peníze navíc rozdělit. Souhlasili. Necháme plně na nich, jestli přidělí celou částku jednomu, nebo finance rozvrhnou mezi více subjektů. Jestli vyberou organizaci, která už o studium projevila zájem, nebo zvolí tu, kterou navrhne některý ze Startérů.

Už teď se těšíme, jak to dopadne, a děkujeme za pomoc Petru Kubíčkovi (spolumajitel, Balony Kubíček), Alexandře Kello (lektorka/konzultantka, Kreatívne myslenie), Antonínu Smrčkovi (ředitel, Labeta), Kristýně Benediktové (project manager, Zentiva) a Tomáši Hruškovi (ředitel, Strojírenský zkušební ústav).

Co můžete udělat vy? Vyberte si některou z odměn (jako poděkování přidáváme navíc tři nové speciálky), podpořte naši snahu kultivovat podnikatelský prostor v České a Slovenské republice a pokud máte tip, komu by peníze na manažerské vzdělávání pomohly, dejte nám vědět v komentáři na Startovači nebo, při pořízení odměny, v kolonce "Upřesnění odměny".

My vás na oplátku odměníme úplně novou a ještě voňavou knihou, skvělým zážitkem (možná i několika velkými AHA) a budeme vás informovat, jak a komu nakonec peníze putovaly.

Děkujeme za podporu, za sdílení a za to, že i díky vám můžeme pomáhat dál!

PS: Pravidelné zpravodajství o kampani i studiu přinášíme na Facebooku, LinkedInu a Twitteru. Rádi vás tam uvidíme.

 

Tým TC Business School