Křest alba Na vysokym kopcu v pátek 28.8.2020
22. 7. 2020

Křest alba Na vysokym kopcu v pátek 28.8.2020

Křest alba Evamore Na vysokym kopcu proběhne v pátek 28.8.2020 v Kulturním domě v Příboře. Startujeme v 19:00 s předkapelou, afterparty následuje po křtu cd :) a bude zřejmě dlouhá.... Vstupenky v předprodeji na Startovači - zde :) Vstupenky na místě o kousek dražší ANEB kupujte lístky přes Startovač - vyplatí se to !

Křest 1.alba EVAMORE - Na vysokym kopcu
Pátek 28.8.2020 v 19:00 hod
Kulturní dům Příbor

Vstupné:
Na místě: 180 Kč dospělí / 90 Kč důchodci, děti do 12 let a studenti
Předprodej: 150 Kč - https://www.startovac.cz/projekty/evamore/
Podpořte kapelu ve vydání cd a lístky si kupte v rámci crownfundingové kampaně na Startovači levněji :)

19:00
Support / předkapela:
Gabriela Dreslerová a Václav Zuchnický (Bílovec)
https://www.youtube.com/watch?v=MwJDkt05sUw
https://www.facebook.com/profile.php?id=100012574603278

Gabka stále překvapuje svou zajímavou hrou na klavír, milým zpěvem a velmi poetickými texty, které člověka donutí přemýšlet, zastavit se. Fandíme ji v její autorské tvorbě a proto jsme si ji pozvali jako "předskokanku", která otevře celý slavnostní večer. Gabka mne přiměla k tomu, abych si koupila klávesy NORDY tím, že mi je také kdysi na jeden koncert zapůjčila a já ji moc děkuji ! (Eva) Gabka vystoupí v doprovodu s kytaristou Václavem Zuchnickým. Těšíme se ! 


20:00
Koncert kapely EVAMORE se všemi muzikanty, kteří se podíleli na desce Na vysokym kopcu LIVE. Jedná se o jedinečný koncert, křest prvního cd s "šampáněm", pokřtěním jak má být a hosty. Uslyšíte songy tak, jak jsou nahrané na desce - se sbory, nástroji, přítomni budou všichni, co se na vzniku desky podíleli hudebně, organizačně i jinak :) Teda skoro všichni, jsou to muzikanti že a mají kšefty :)

22:00 - 02:00
Afterparty / party až do rána bílého:
FCM Radegast (Frenštát pod Rahoštěm)

https://www.facebook.com/FCM-Radegast-161071936086/
http://www.freecimbalmusic.cz/
https://www.youtube.com/watch?v=AB67YfDSVnk

Cimbálová muzika z Frenštátu pod Radhoštěm, která zahraje všechny žánry od Karla Gotta po Black Sabbath a nebojí se experimentovat. Po jednom koncertě si je zamilujete na pořád.
Jako název zvolili trochu patrioticky jméno pohanského boha slunce, války, hojnosti a úrody — Radegasta — a aby se to nepletlo, užívají v názvu zkratku FCM, což je Frenštátská cimbálová muzika anebo Free Cimbal Music. Tato cimbálovka osloví především svým nadšením do hry, které dokáže nevídaným způsobem strhnout ke zpěvu či tanci. Při poslechu tak často pookřeje nejedno srdce posluchače. Moc se těšíme !!!

O pití a mini občerstvení se postará bar ze Studánky ze Skotnice:
https://www.facebook.com/Studanka228/

Těšíme se, že naši roční práci s vámi řádně oslavíme :)