11. 5. 2021

Premiéra předběžně 29. 5.!

Pokud to pandemická situace dovolí, vláda by mohla rozvolnit restrikce pro kina od 24. 5. Tím by mohla proběhnout premiéra v sobotu 29. 5.!

 

Vážení,

vláda vydala prohlášení, že pokud se pandemická situace bude dál zlepšovat, mohlo by dojít k rozvolnění a bude umožněno pořádat vnitřní akce do 500 lidí a 50% kapacity. Což znamená, že v případě Bio Central se jedná o 192 míst - to bohatě stačí na premiéru Krytů CO.

Premiéra je teda nyní předběžně naplánována na sobotu 29. 5. od 18:00.
V případě jakýkoliv změn Vás budu informovat.

 

Shrnutí informací:
Nadále si můžete koupit lístek na premiéru, popř. dárek k tomu, na Startovači, a to do 18. 5.
Jakmile bude jisté, že se premiéra uskuteční, bude možno dál zakoupit vstupenku online na stránkách Bio Central a pak přímo na místě. Nezapomeňte, že pro vstup do kina se pravděpodobně budete muset prokázat negativním PCR či antigenním testem, očkováním nebo tím, že jste prodělali nemoc covid-19 a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 90 dní.

Vstupné:
Základní: 100,-
Děti do 15 let: zdarma
Lidé, kteří se podíleli na filmu (umožnili vstup do krytu, poskytovali informace, štáb): zdarma

 

Lidé, co si zakoupili vstupenku na Startovači, se na pokladně nahlásí svým jménem či emailem a budou vpuštěni do kina.

Seznam lidí, kteří mají již zakoupený nebo volný vstup, bude zveřejněn minimálně dva dny před premiérou.

 

Dárky ze Startovače budu rozesílat elektronicky po premiéře. DVD bych chtěl rozdat přímo na místě, ale v tuto chvíli nevím, jestli je do té doby stihnu dodělat. Budu se snažit. Každopádně, kdyby to nevyšlo, co nejdříve po promítání Vám je rozešlu poštou.

V každém případě, ať co se týče dárků či data premiéry, Vás budu o všem informovat na Startovači, přes email a ve facebookové skupině "Kryty CO Hradec Králové".

 

Děkuji
Lukáš Rybka